Distincții și aprecieri la „Gala Juridice 2020”

Ediția 2020 a Galei Juridice, în cadrul căreia au fost acordate distincții ale Societății de Științe Juridice, a avut loc în data de 10 decembrie în mediul virtual.

În acest an, Facultatea de Drept a UVT și cadre didactice ale acesteia se numără printre câștigători, fiindu-le acordate următoarele distincții:

1. Diploma de apreciere pentru cel mai important eveniment științific al anului 2020, acordată Facultății de Drept din Timișoara (pentru Conferința Internațională Bienală 2020)

2. Diploma de apreciere pentru gândire juridică – Prof. univ. dr. Raluca Bercea
3. Diploma de apreciere pentru promovarea unor valori – Conf. univ. dr. Lavinia Tec

Toate detaliile privind acest eveniment vă stau la dispoziție la adresa: https://evenimente.juridice.ro/2020/11/gala-juridice-2020.html