Centrul de Inovare și Transfer Tehnologic vă invită în perioada 25-29 martie 2024 să vă alăturați evenimentului Innovation & Tech Transfer Week

Invitația de a participa la eveniment este adresată personalului academic, precum și studenților și personalului administrativ.

În cadrul evenimentului, participanții vor avea oportunitatea de a participa la sesiuni de instruire și informare despre activitatea centrului, accesul la serviciile de consiliere oferite, drepturile de proprietate intelectuală care au relevanță pentru activitatea academică și comercializarea acestora, introducere în proiectele Horizont Europa, obiectivele României pentru dezvoltare durabilă, alături de alte teme captivante.

Pentru a lua parte la activitățile Innovation & Tech Transfer Week, vă rugăm să completați acest scurt formular

Vă așteptăm cu drag!