Chestionar de evaluare a impactului activităților proiectului UNITA asupra consolidării identității europene

Unul dintre obiectivele proiectului UNITA – „Universitas Montium” este să contribuie la consolidarea  cetățeniei și valorilor europene.

Ulterior colectării percepțiilor grupurilor țintă (studenți, personal academic, grupuri sociale defavorizate, societatea civilă) cu privire la valorile europene, în fiecare universitate parteneră a fost realizat și lansat un chestionar de evaluare a impactului activităților proiectului UNITA în materie de consolidare a identității europene.

Vă invităm să accesați chestionarul și să răspundeți întrebărilor propuse (termen limită: 30 septembrie 2023). Rezultatele vor fi analizate la nivelul Alianței, iar un raport va fi pus ulterior la dispoziția comunității.