Rezultate concurs de fotografie UNITA: impactul schimbărilor climatice asupra mediului înconjurător.

Rezultate Concurs UNITA Fotografie
Acest concurs de fotografie UNITA oferă membrilor săi (studenți, personal didactic și administrativ) posibilitatea de a împărtăși experiențe și viziuni despre schimbările climatice.

Tema aleasă pentru concursul de fotografie este impactul schimbărilor climatice asupra mediului înconjurător.

Scopul acestui concurs este de a fotografia manifestări ale impactului schimbărilor climatice asupra mediului în care trăim. Candidații trebuie să surprindă în fotografiile lor esența acestui fenomen, reflectându-se în diferitele sale forme de manifestare și/sau arătând noile realități care transformă viața oamenilor.

Trei câștigători de la fiecare universitate din cadrul Alianței vor primi premii în bani.

Ce mai așteptați? Trimiteți fotografiile până la 28 aprilie 2023.

Regulamentul concursului