”Psychopathology of the Self – the Disordered Self”

Vă invităm să descoperiți fascinanta lume a psihologiei alături de Prof. Femi Oyebode, expert în psihiatrie și autor de renume internațional, la Universitatea de Vest din Timișoara!

Prof. Femi Oyebode este o legendă în psihiatrie, Șeful Catedrei de Psihiatrie la Universitatea Birmingham, și autor al unor lucrări de referință precum “Mindreadings: Literature and Psychiatry,” “Sims’ Symptoms in the Mind,” și “Psychopathology of Rare and Unusual Syndromes.”

Marți, 3 octombrie 2023 – conferința ”Psychopathology of the Self – The disordered Self” – Aula Magna UVT
Miercuri, 4 octombrie 2023 – Workshop-uri captivante!
Vineri, 6 octombrie 2023 – Evenimente de excepție!

Participarea este gratuită!

Dorești să fii parte din acest eveniment deosebit?
Pentru înregistrare la workshop-uri pe 4 octombrie, adresați-vă Cătălinei Giurgi la catagiurgi@gmail.com.
Pentru evenimentele de pe 6 octombrie, scrie-i lui Mugur Ciumăgeanu la mugur.ciumageanu@e-uvt.ro.

Nu rata șansa de a face parte din această experiență intelectuală unică!