UNITA DAYS la #UVT!

Ești student și vrei să pleci în străinătate cu o mobilitate UNITA, dar încă nu ești sigur unde?

Vino la UNITA DAYS și cunoaște reprezentanți ai universităților din Portugalia, Franța, Italia și Spania.
Ai trei zile ( 20 – 22 martie) în care poți descoperi oportunitățile și avantajele unei experiențe UNITA.

Luni, 20 martie
10:30-15:30
16:00-18:00
Cafeneaua UNITA Mobility cu UNITA UVT Hub of Success și universitățile partenere UNITA

Marți, 21 martie
10:30-15:30
Adunarea Studenților UNITA!

Miercuri, 22 martie
10:00-13:00
16:00-18:00
UNITA întâlnește cadrele universitare și cercetătorii de la UVT

Ne găsești în Holul principal UVT parter.