Lansarea parteneriatului dintre Universitatea de Vest din Timișoara și SCM Ohma Timișoara

- Invitație de presă -

Avem bucuria să vă invităm la conferința de presă care va fi organizată luni, 12 septembrie 2022, începând de la ora 10, în amfiteatrul A01 al UVT, și care va fi dedicată lansării și semnării Parteneriatului dintre Universitatea de Vest din Timișoara și SCM Ohma Timișoara.

La eveniment vor participa Rectorul UVT, prof.univ.dr. Marilen Gabriel Pirtea, Prorectorul UVT, conf.univ.dr. Mădălin Octavian Bunoiu, Decanul Facultății de Educație Fizică și Sport din UVT, conf.univ.dr. Adrian Nagel, doamna Alina Botezatu (director SCM Timișoara), domnul Dragan Petricevic (antrenor SCM Ohma Timișoara), domnul Sorin Șipos (președintele Consiliului de Administrație SCM Timișoara) și domnul Dusan Willms (reprezentant Ohma).

În cadrul conferinței vor avea loc declarații de presă ale principalilor reprezentanți ai părților semnatare.

Vă așteptăm!