UVT și ISJ Timiș îi premiază pe absolvenții din regiunea de vest care au obținut nota 10 la Bacalaureatul 2021

- Invitație de presă -

Avem plăcerea de a vă invita să participați joi, 15 iulie 2021, de la ora 12, la Conferința de presă dedicată premierii elevilor din regiunea de vest care au obținut rezultatul maxim la examenul de Bacalaureat 2021.

Conferința de presă, organizată de Universitatea de Vest din Timișoara în parteneriat cu Inspectoratul Școlar Județean Timiș, va avea loc la sediul principal al UVT (str. V. Pârvan 4), Amfiteatrul A11.

La eveniment vor participa rectorul UVT, Prof.Univ.Dr. Marilen Gabriel Pirtea și Inspectorul Școlar General al ISJ Timiș, dl. Marin Popescu, alături de merituoșii elevi de nota 10 la Bacalaureat.

Vă rugăm să ne transmiteți confirmarea nominală de participare, pentru o estimare cât mai corectă a numărului de persoane ce urmează să participe la acest eveniment, organizat într-un spațiu indoor, unde este important să fie respectate condițiile de distanțare minimă impuse de situația epidemiologică. Vă rugăm să ne transmiteți confirmarea participării până miercuri, 14 iulie 2021, ora 16, la adresa de e-mail: horea.bacanu@e-uvt.ro (sau pe WhatsApp la nr. 0732.854.443).

Vă așteptăm cu drag!