UVT premiază, ca în fiecare an, elevii care au obținut media 10 la examenul de bacalaureat

Mereu preocupată de a recunoaște performanțele academice, Universitatea de Vest din Timișoara premiază, ca în fiecare an, elevii care au obținut media 10 la examenul de bacalaureat în anul 2023.

Astfel, miercuri, 12.07.2023, începând cu ora 11:30, în Sala Consiliului de Administrație din sediul central UVT (bd. Vasile Pârvan nr. 4, etajul 1), rectorul UVT, prof. univ. dr. Marilen Gabriel Pirtea, se va întâlni cu șase elevi care au obținut media 10 la examenul de bacalaureat în acest an, din județele Timiș, Caraș Severin și Hunedoara.

Vă invităm să participați la acest eveniment și să îi cunoașteți pe unii dintre cei mai valoroși absolvenți de liceu ai promoției 2023.

Vă așteptăm!